Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy néz ki az első menstruáció?

Hogy néz ki az első menstruáció?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni, hogy megjott e. Ilyen barnas kevesebb cucc van. Neketek milyen volt, vagy milyennek kene lennie?

2019. nov. 15. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány èves vagy? Mert az is szamit
2019. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami barnás, az mindenképpen vér, de nem biztos, hogy menstruáció. Elsőre viszont simán lehet ilyen. A menstruáció mindenkinél más, nem élénk piros, sokszor darabos, a méh nyálkahártyától, akár alvadt rögökkel.
2019. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalmakkor nekem is alig volt egy kis barnás cucc.
2019. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először nekem is csak barnás volt.
2019. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet az, sőt valószínű. Először nekem is csak ennyi volt. Nem törvényszerű az èlénk piros, bőséges vérzés, pláne az első hónapokban. Hány éves vagy?
2019. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet igen. Nekem is barna folyaskent indult , szaga sem volt igy elsore mindenre gondoltam csak arra nem hogy megjott. Aztan nott a mennyisege estere, siman kellett normal betet. Masodik napon lett piros.
2019. nov. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!