Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekelne ki hogyan és hányadi...

Érdekelne ki hogyan és hányadik héten kérte meg a szülészorvost, hogy vezesse le a szülést?

Figyelt kérdés

Megvan a szimpatikus orvos.Magánrendelésre járok hozzá. A 9.héten még korai ilyennel zaklatni a dokit?

Ilyenkor mit kell megbeszélni vele? Rá lehet kérdezni az anyagiakra is (mennyit kér a szülés levezetéséért)?



2019. nov. 16. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elején. Nyíltan, hiszen felnőtt ember vagyok.

"Magánál akarok szülni, vállalja, és ha igen, mennyiért,persze zsebbe?

2019. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kórház ahova én járok, protokoll szerintem 20. hét után nem nagyon vállalnak szülést az orvosok.

Akihez én jártam már a 9. héten felkértem, rengetegen járnak hozzá, később szerintem már nem fértem volna be.

Dönts időben!

2019. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az első alkalommal, 9. héten
2019. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rögtön az elején megbeszéltük, hogy nála szülök. Terhesgondozásra is hozzá jártam. Az anyagiakra bármikor rákérdezhetsz. Azt is érdemes tisztázni minél hamarabb.
2019. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amugy ha valaki nem fizet szazezreket zsebbe, az nem szul? Vagy ennek mi ertelme, orvosvalasztas, zsebtomkodes...
2019. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Az nyilván ügyeletben tud szülni. Vagy ha szerencséje van pont ügyeletben van a doki aki csinálta a terhesgondozást.

Van akinek biztonságérzetet ad a fogadott orvos, az ismerős orvos, jobb bánásmódot remél, plusz ha problémás volt a terhesség jobbnak látja ha egy olyannál szül, aki ismeri az előzményeket.

ÉN is kértem fel az elsőnél szülésre orvost, egy rezidenst, nagyon ügyes volt, alapos, szüléskor bejött egy plusz doki. Hozzá sztk alapon jártom. Most ismét babát várok, nem tudok a kicsi mellől akármikor elszabadulni, így magánba járok és szintén fogadtam orvost. Hozzá szeretnék majd járni a szülés utáni is. Családi anamnézisem ismeretében nem árt egy megbízható jó nőgyógyász a háznál (petefészek ciszták, miómák, stb,)

2019. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem adok senkinek semmilyen plusz pénzt. A TB-t vonják a béremből, abból van fizetve. Ha kell és nincs időpont, magán vizsgálatra megyek, ott számla ellenében kifizetem az összeget.

Eddig kétszer műtöttek így. Semmi probléma nem volt. Le kellene szokni a zsebtömködésről.

2019. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!