Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha még a menstruációs...

Normális ha még a menstruációs véremtől is írtózom? Mit tegyek, más is van így?

Figyelt kérdés
Nagyon írtózom minden véres témától. Vérvétel előtt is mindig feszengek, meg ha elvágom valamim vagy látom, hogy másnak vérzik. De még a menstruációtol is. Pedig már több mint 5 éve megvan. Egyszerűen addig húzom a wcre menést ameddig lehet, hogy ne kelljen látnom. Cserélni nyilván szoktam rendszeresen, csak mondjuk a pisilést húzom ameddig csak bírom. Tudom, hogy igazából csak kevés a vér abban ami kijön, de még így is olyan érzéseket vált ki belőlem. Lehet ezzel kezdeni valamit kezdeni?

2019. nov. 17. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Úgy képzeld el, hogy én éveken keresztül minden egyes tampon, betét cserénél elájultam, annyira rosszul vagyok a vértől. Meglátom, és már érzem h zsibbad a fejem, elkezdek izzadni és beájulok.


Aztán terhes lettem. Volt havonta 2-3 vérvétel, maga a szülés és azóta nem vagyok rosszul. Megedződtem 😂

2019. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg fogod szokni, férfi létemre én sem bírtam a vért, majd picit hasonlóan megedződtem mint az előttem író is mondja. Szívműtét miatt 8 hétig voltam kórházban, volt hogy egyszerre talán 8 helyen is lógott belőlem valami, infúzió hegyek napi több vérvétel, injekció. Hál Istennek rendben vagyok, havonta megyek vérvételre, tőlem akár karddal is jöhetnek nincs rosszullét!
2019. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!