Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel hirtelen menstruációs...

Reggel hirtelen menstruációs vérzés? Valaki tapasztalt ilyet? Kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves vagyok szóval régóta menstruálok, ami nekem gyakran sajnos fájdalmakkal jár. Vérzésem viszont nem szokott erős lenni pl. soha nem áztam át.


Ma reggelre már éreztem hogy huha valami felgyűlt ott és lesz egy adag, ezért első utan a wc-re vezetett. A betétemen alig volt folt, de amint letoltam a nacim megindult,mintha az a 8 óra alvásnyi egybegyűlt volna :D azért nem folyt vagy ilyenek, de rövid idő alatt lecsepegtem a padlóra is picit.. szóval gyorsan ültem is a kagylóra :D (bocs ha valaki érzékenyebb erre nem akarok rosszat).


Veletek ilyen megesett már reggel? Kicsit hipochonder fajta vagyok és megtudok ezeken ijedni.



2019. nov. 19. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen normális. Felkeléskor, vagy hosszas ülés után is, ha felállsz, ilyen bármikor előfordulhat.
2019. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez tök normális. Ha sokáig ülsz, vagy alszol és reggel felkelsz, ahogy felállsz a gravitáció hatására hirtelen kijön.
2019. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normalis. Mivel fekudtel, felgyult, amikor felalltal, a gravitacip hatasara megindult.
2019. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hu köszönöm a gyors válaszokat megnyugodtam (:
2019. nov. 19. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ami nem folyik ki egész éjszaka, az reggel egyszerre megindul ahogy felkelsz. Én ezért rakok be tampont is éjszakára, mert mindig az volt, hogy olyan szinten elöntött a vér ahogy felkeltem az ágyból, hogy hiába futottam a wc-ig, folyt le a vér a lábamon mire odaértem. Moshattam fel a padlót utána, ki kellett mosnom a papucsom, az is csurom vér lett, lezuhanyozni, az összes ruhát bugyit gyorsan kimosni.... elegem lett ebből.
2019. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!