Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Ti hogy teszitek...

Lányok/nők! Ti hogy teszitek fel a tampont?

Figyelt kérdés

Én a középső ujjammal szoktam felcsúsztatni,de úgy,hogy már az egész ujjam a puncimban van,és még igy is érzem h bennem van a tampon,és olyan mintha ki akarna esni.Anya mindig mondja h biztos nincs elég mélyen de nem tudom feljebb rakni,mert már az egész ujjam bennem van.Ti hogy szoktátok úgy felrakni h nem érzitek?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2019. nov. 22. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam, a középső ujjammal, és teljesen eltűnik az ujjam addig tolom. Így nem érzem, hogy bent van.
2019. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor már nem érzed, csak a madzagot. Majd megszokod.
2019. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Picit hátratolom, de úgyis érzed az utat oda :D Felegyenesedem, és ha még érzem, akkor még egy picit beljebb tolom. Ki kell tapasztalni. Minit használsz?
2019. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Minivel kezdtem(azt is éreztem)de nagyon gyorsan megtelt,ezért váltottam normálra.
2019. nov. 22. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutatóujjal tolom fel, addig, amíg el nem tűnik az ujjam. Soha nem éreztem a tampont, pedig már fiatalabb koromban sokszor a super/super plus kellett.
2019. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az aplikátorost. Én csak ajánlani tudom, nekem kicsi a kezem/ujjaim.
2019. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mutatóujjammal szoktam, és teljesen fel is megy. Akkor szoktam érezni, ha rossz orányba tolom, próbálj azon változtatni kicsit, nem mindig találja meg a helyét.
2019. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minit vagy normált szoktam használni, a mutatóujjammal tolom fel. Ilyenkor terpesztek, behajlítom a térdeimet és nagyjából eltűnik az ujjam. Nem szoktam sosem érezni. Az elején a madzagot még lehet érezni de ahogy elkezdek sétálni/kezet mosni nem érzem.
2019. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!