Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Muszáj zuhanyoznom mielőtt...

Muszáj zuhanyoznom mielőtt orvoshoz megyek? Ha nem tudok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Munka után tudok csak menni akkor is sietnem kell nem tudok haza menni. Ülő munka nem nagyon szoktam izzadni sem.

23n


2019. nov. 25. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Sose zuhanyoztam előtte. Max nedves törlőkendővel megtöröltem.
2019. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen, hogy az embernek nincs ideje, lehetősége előtte közvetlen tisztálkodni. Ilyen esetben az a legtöbb amit tehetsz, hogy reggel, munkábamenet előtt azért mindenképp fürödj le, a vizsgálat előtt pedig használhatsz intim-törlőkendőt esetleg.-bár szokták mondani, hogy az ilyen illatosított, intim törlőkendők használata nem tanácsos vizsgálat előtt.
2019. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Minek
2019. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vizesblokk csak van a munkahelyeden. Ha nem tudsz tusolni idő vagy helyszűke miatt, akkor mosakodj meg amennyire tudsz.
2019. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Intim törlőkendő.
2019. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nedves törlőkendővel megtörlöd magad és kész. Nem kell ezt túlzásba vinni. Láttak már ennél cifrább dolgot is a nőgyógyászok.

Vagy a munkahelyeden megmosod magad.

2019. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!