Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők 40 felett, várom az...

Nők 40 felett, várom az ötleteket, tapasztalatokat, hogy hogyan lehet meghozni, rendezni a menzeszt 40 éves kor felett?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, 40 éves kor felettiként semmi változást nem tapasztalok még. Lehet, hogy ez nálad a változókor kezdete!
2019. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet ez mar a válrozókor nálad , én alig varom elmúljon,

Menj el nődokihoz, biztos van erre v.mi módszer, hogy visszahozza neked .

2019. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászok csak gyógyszerben gondolkodnak.Elkeserítő.
2019. nov. 28. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha minden természetesen zajlik, minek az orvos?! Egyesek tényleg nem bánják, csak mehessenek!
2019. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a gond vele? Ha sok és rendszertelen akkor eü kaparás,amiből kiderül i okozza.
2019. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Cickafark tea. Olvass utánna!
2019. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cickafark....óvatosan, mert fito ösztrogénbomba és nem biztos, hogy az amúgy is xenoösztrogénekkel telitett szervezetnek még ez hiányzik.
2019. dec. 2. 14:45
 8/8 anonim válasza:
Akkor sajnos mást én nem tudok ajánlani. Azt tudom hogy folyamatosan nem lehet inni, csak kùraszerűen. Valahol azt olvastam jò a változòkorban is.
2019. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!