Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen kisebesített a...

Teljesen kisebesített a bugyi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kidörzsölte, de borzasutóan a két combom között, egyik felén nagyon véresre... Másik felöl tűrhetőbb, de ez kegyetlenül fáj. Meg hátul is.

Így jár aki szar olcsó kínai bugyikat vesz. Meg elvileg L-es a bugyi, én S-es méretet hordok.


2019. nov. 28. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem próbáltál más szabású alsót hordani? Aminek van egy pici szára is, így nem tudja kidörzsölni a combod. Ugyan férfiből vagyok, mióta azonban felhagytam a fecskével és tapadósabb boxeralsót használok, kb. nem dörzsölődött ki a combon. Azelőtt az olcsó kínai alsókkal mindig így jártam ha sokat mentem.

Egyébként hogyan tudta így kidörzsölni? Már jóval a véresre dörzsölés előtt vannak figyelmeztető jelek, hogy valami nem ok, ilyenkor megelőzésképpen jó lehet a hintőpor.

2019. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az tehet róla, hogy kínai. Ott is lehet pamut bugyit venni, nekem soha nem volt bajom tőle. A más méretezés sem tehet arról, hogy kidörzsölt.
2019. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is pamut volt. Én nem tudom, ugyanebből a fazonból az M-es tegnap nem bnátott. Nagyon kemény az oldala, a varrásnál. Fját, de nem tudtam levenni.
2019. nov. 28. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Konkrétan hol dörzsölte ki? Tanga volt rajtad?

Szerintem először kezdj Neogranormonnal vagy Bepanthennel, az általában mindig van otthon.

Nekem a tanga sebesítette ki a fenekem, de már nagyon eldurvult a dolog a végére. Közel 1 évig szenvedtem vele, egy csomó kenőcsöt kipróbáltunk, végül a bőrgyógyász Lomexin kenőcsöt írt fel, na, az 10 napon belül megszüntette az életem megkeserítését (gombaölő hatású is többek között, valószínű kicsit begombásodott a seb, pedig napi 2x fürdök és sose hordom egymásután kétszer a használt bugyit stb...) szóval a bugyikkal óvatosan :(

2019. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!