Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja késik ma reggel...

4 napja késik ma reggel teszteltem (Gabriel terhességi gyorsteszt) negatív lett de mitől késhet ha nem szokott ennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25en kellett volna megjönnie de semmilyen tünetet nem vettem eszre magamon. Most csinaltam a Gábriellel egy tesztet reggeli vizeletből. A teszt negatív lett. Nem szokott ennyit késni max 2 napot. 12en volt egy kis vilagosbarna folyasom. Nem tudom mi történik a testemmel jelenleg 😅

Nektek mennyire volt megbízható a Gabriel teszt? Már kikene mutatnia a terhességet, nem?



2019. nov. 29. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem biztos hogy mar kimutatja. Varjal vele par hetet es probalj meg ujra tesztelni. Vagy elmehetnel orvoshoz?! Es gyorsabban rajonnel mi a helyzet. Nem kesik olyan sokat egyebkent, ez csak par nap..
2019. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekemna gabriel késés napján kimutatta a terhességet de kinél hogy. A hcg nem egyformán termelődik mindenkiben. Ennyi idő után kimutatná neked, nem hinném h terhes vagy. A barnázás miatt viszont előbb gondolnék hormonzavarra.
2019. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!