Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? (gennyes,...

Mi lehet a baj? (gennyes, barnás folyás)

Figyelt kérdés
Jovo hetfon megyek orvoshoz, de annyira aggaszt, jo lenne, ha valaki tudna mondani valami megnyugtatot, vagy járt hasonló cipőben :( A legutóbbi menzeszem (megvonasos vérzés pontosabban mert fogamzasgatlot szedek) után volt egy durva felfazasom, majd miután az nagyjából elmúlt, elkezdődött ez a dolog, amikor pisilek, kozben folyik belőlem ez a híg, barnás folyadek, azért gondolom, hogy gennyes mert olyan szaga van mint egy gyulladt fognak v sebnek. A hasam is fajdogal. Szedtem antibiotikumot meg a menzesz elott, arra is gondoltam, hogy attol borult fel a rendszer. A tabit harmadik hónapja szedem, de regen is ugyanezt szedtem, nem tudom ahhoz köze lehet e. Csak a barátommal voltam együtt, szoval nem hiszem hogy nemi betegség lenne.

2019. nov. 29. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézusom. Hát én inkább elmennék egy kórházba megnézetni mint hétfőig várni......
2019. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hüvelyflórád is felborulhatott az antibiotikumtól, erre hüvelyflóra helyreállítás.

+ Barteriális fertőzés. Pld. Betadine hüvelykúpot meg lehet próbálni. (Gombára, baktériumra, vírusra is jó.) A nőgyógyász tudja majd megmondani.

2019. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!