Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruácio után...

Az első menstruácio után mikor jön a következő?

Figyelt kérdés
Nekem 27. Én jött meg es eltelt egy hónap és még mindíg nem jelentkezett

2019. dec. 1. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus elvileg 28 napos, de nem mindenkinél van így, lehet pár napos eltérés. Kezdetben meg még eléggé rendszertelen, kell neki egy kis idő, amíg beáll, de még akkor is előfordulhat, hogy nem pont 28 napra jön a következő.
2019. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1: Ez ugye "nők egészsége" kérdés.

2: Eltelhet fél év is az első után, mire jön a következő. Ilyenkor még elég rendszertelen.

2019. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 éven belül...
2019. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia🤚Általábn igen 28 nap de 21-36 ig normális.De ha nemjött meg akkor is h meg megjött akor is legyen mindig nálad betét/tampon .(embertől fügő szerintem próbàld ki mindkettőt) ha esetleg sulibavagy ès nem vittél mgaddal akkor keres egy tanárnőt (ajánlom egy ojat aki kedvel és te is szereted mert úgy nem lehet neked se anyira ciki) vagy egy barátnődtőlki tudod hogy nem cikiz ki
2020. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!