Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy csináljam, hogy ne ázzak...

Hogy csináljam, hogy ne ázzak át tampon nélkül?

Figyelt kérdés

Milyen betét lenne erre a legmegfelelőbb?

Rengeteg ruhám megy tönkre, folyton atazok, irtó idegesítő. Mindenképp egy jó betétre lenne szükségem. Nem rengeteg a vér, de első 1-2 napban néha megindul, és akkor ágynemű, nappal a ruhám, minden olyan lesz. Most meg vendégségbe is megyünk, ott alvós és lehet meglesz... Ezért keresek valami szuper praktikát.

Köszönöm!


2019. dec. 3. 06:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ejszakai betetek, azoknak nagyobb a nedvszívó képességük, mint a simának.
2019. dec. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai szárnyasbetét. Kék csomagja van és a cseppek száma mutatja, mennyire nedvszívó. Van olyan, ami majdnem pelus méretű. Ha azzal is átázol, akkor vagy rosszul szereled be a bugyidba, vagy egészségtelen mértékű a vérzésed.
2019. dec. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Próbáld ki a menstruációs kelyhet. Rengeteg cikk és videó elérhető a neten ezel kapcsolatban, aki rászánta magát arra hogy ilyet használjon, az nagyon meg van vele elégedve.
2019. dec. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai szárnyas betétet tudom én is csak ajánlani. Eetleg még lehet hogy furán hangzik, de ezen a napon éjszakára ha felhúzod az órát, ki tudod cserélni. Vagy még egy kisebb kézi törölközőt magad alá teszel mikor alszol hogy védd az ágyneműt. A Vanish folteltávilító nekem mindent kihoz, a vért is. A legjobb ha frissen mosod ki, mikor még nem száradt bele.
2019. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20 dkg-os vatta, 20-25 cm-t letépsz, ketté hajtod, és szorosan feltekered. Ezzel egy giga méretű tampont kapsz, amit a két nagy szeméremajkad közé teszel(természetesen kívülről, nem a hüvelyedbe), ki kell tapasztalni, hogy mekkora kell, hogy ne jöjjön ki, a szeméremajkak megtartsák. Ezt betéttel együtt természetesen.
2019. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Always Infinity éjszakai betét
2019. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos hogy a betét ázik át és nem az van hogy elcsúszik mert túl laza a bugyid?

Mert nekem folyton ez volt. Sima francia bugyik és ha óránként cseréltem a legnagyobbat akkor is olyan lett a bugyim mivel elcsúszott a helyéről a betét. Azóta szorosabb bugyikat húzok ha megvan, és stabilan ott van és nem is lesz olyan a ruha..

2019. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a betét ázik át, hanem egyszerűen túl kicsi neked. Ha mozogsz elől hátul olyan lesz a bugyid. Nem normál betétet kell venni, hanem hosszabbat. Éjszakai is hosszabb. Olyat tegyél be passzos bugyiba.
2019. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az Olivia egészségügyi betétjét használom.Sokat elbír.Nekem bejött.
2019. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!