Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Nem tudom rendesen felrakni a hüvelykapszulát, létezik erre a célra külön applikátor?

Mindig is bajban voltam az ilyen dolgokkal, egyrészt pszichésen is nehezen bírom ha valamit fel kell oda tenni, másrészt nagyon érzékeny is vagyok. Most ráadásul egy egész apró tablettát kaptam (1×1 cm sincs), amit kb a körmöm hegyére szúrva próbáltam feltornázni minél mélyebbre, de persze többször is lecsúszott... Nincs valami (könnyen tisztítható) applikátor erre a célra?

dec. 3. 12:21  Privát üzenet  

A válasz
Nem tudom, mi olyan bonyolult ezen. Dugd fel utána az ujjadat. Ne termeld ilyen hülyeség miatt a szemetet.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont dec. 3. 19:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Baj, ha még nem állt be rendesen a menstruációm?
3 hete hagytam abba a fogamzásgátlót. Utána rendesen megjött, most napok óta barnázok, ma piros vér kezdett el folyni, de még nem lenne itt a menstruáció ideje. Kérdés lent?
Lehetséges, hogy fogamzásgátló szedése mellett megjön rendesen a megvonásos vérzés de terhes vagyok? Többi lent
Lanyok, Nok! Hogy es mivel kell rendesen meg mosni odalent?
Miért lehet az, hogy nem hallok rendesen? 😭
6 napja kezdtem el fogamzásgátlót szedni. A menzeszem első napján. És a barátom ma elment bennem. Lehet ebből terhesség? A fogamzásgátlóval semmi baj sem volt rendesen szedtem...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!