Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire veszélyes csókolózni...

Mennyire veszélyes csókolózni egy buliban?

Figyelt kérdés
Veszélyes betegségekre/fertőzésekre gondolok leginkább...
2019. dec. 4. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
24.csajon túl vagyok, buliban :D és semmi bajom nincs
2019. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A 24 csaj viszont nem volt ennyire szerencsés...
2019. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon veszélyes, soha ne tedd! Bélférget is kaphatsz, vagy mutánssá válhatsz!
2019. dec. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Cseppfertozessel terjedo betegsegeket mind osszeszedheted. Jon az influenza szezon azt biztos, ha hanyos-hasmenos virust o mar elkapta, de meg nem f.sik, akkor bar nem tudhatod, de azt biztos elkapod.

Ha herpesze van es neked nincs akkor azt is elkapod. Sokaknak tunetmentes.


Ugy alapbol nekem ilyen akciok utan leginkabb afta jott ki a szamban, de arra mindig azt mondtak o hat a koszos pohartol van.


De mindennek ellenere ha kicsit van idod megfigyelni a masikat es nem kohog ugy mint egy tbc-s es nem pruszkol szanaszejjel taknyot, nyalat es nem virit bibircsok a szaja sarkan, akkor azert egy szimpla betegsegen kivul (mar ha betegen elmegy blizni) nem nagyon szoktak mast elkapni.

2019. dec. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
59%

Partnertől is függ, ha olyan fiúval/lánnyal csókolózol, akik sok partnerrel kavarnak(szinte fűvel-fával), akkor nemibetegségtől kezdve a vírusokig(pl influenza) bármit összeszedhetsz. Nyilván nemibetegséget csók által nehezen lehet elkapni, de vannak sajnos elég szerencsétlen esetek amikről olvastam - pl a Hepatitis B-hez elég a szájban egy kis seb, gyulladt íny - szintúgy a HIVnél. A leggyakoribb viszont a herpesz és a megfázás, van még a csókbetegség - ami magas lázzal, mandulagyulladással és hosszú gyógyulási idővel jár.

Nincs semmi abban, ha jól érzed magad és esetleg csókolózol, de akkor azt olyan személlyel tedd, akiről háttérinformációt tudsz és ne vadidegennel! :D (véleményem szerint)

2019. dec. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 pasival feküdtem le egy buliban gumi nélkül és még élek.
2019. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elég sok sráccal csókolóztam és feküdtem le bulikból, gumit ritkán használtunk és se herpeszek se nemi betegségem nem volt soha. Viszont egyszer terhes lettem sajnos :(
2019. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6

A te kis porontyaid hogy vannak?

2019. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a lánynak a barátja vagy a bátjai is ott vannak, akkor elég veszélyes lehet...
2019. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!