Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így már nem lehetek terhes?

Így már nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjönnie, de egyelőre semmi előjel.

Október közepén szexeltem utoljára, az akkori párom belém élvezett, de ez menstruációkor volt, utolsó napokban. (Nem vagyok az a termékeny típus, illetve elég pontos a ciklusom, azért mertem megtenni.) Azóta nem volt nemi kapcsolatom.

Szerencsére utána megjött a következő mensi novemberben. A mostaninak még nincs jele.

Máskor is késett már pár (max. 4) napot, de az utóbbi jó 3 évben valami baj van velem, és minden menzesz legalább 3-4 nap barnázással indul, most ez sincs.

Most vagy meggyógyultam, vagy bekaphattam a legyet?

Ha menstruáltam azóta, ami normális mértékű volt, ugye nincs erre esély?

Terhességi tüneteim nincsenek.



2019. dec. 6. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy tesztet, már kimutatja ha terhes vagy. 500 forint. Igen, lehetsz akár terhes is.
2019. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de igen, lehetsz terhes, hiszen volt szex

vannak, akik honapokig menstrualnak a terhesseg idejen is

2019. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, az nem jönne jól, de mindegy mostmár, elcs.sztem.

Venni akarok tesztet mindenképp, ha nem jönne meg még pár napig. Addig gondoltam, latolgatom az esélyeket.

2019. dec. 6. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz és mehetsz is abortuszra.


Tündérem, ha a párod "beléd élvezett", akkor élvezd annak a gyümölcsét, ha olyan ostoba vagy, hogy nem védekezel és megbízol egy tuskóban.


Tanuld meg: a terhesség elkerülésének egyetlen 100%-ban biztos módja az, ha nem keXfélsz. Vegyél helyette egy vibrátort.

2019. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem lehetsz terhes, csak a stressztől késik. Legközelebb használjatok legalább óvszert.
2019. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Esélyes a terhesség, igen. Aki kutyával alszik bolhát kaphat.
2019. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, persze tudom, hogy van benne kockázat, csak hát igen... elragadott a hév abban a pillanatban, és gondoltuk, mivel egész életemben pontos ciklusom volt, akkor peteérés nálam a 2. hét környékén van, szóval mensikor elméletileg nekem nincs esélye a dolgoknak.
2019. dec. 6. 21:39
 8/8 A kérdező kommentje:

Na megjött szerencsére, csak 2 napot késett.

Többet nem leszek ilyen felelőtlen...

2019. dec. 8. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!