Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha menzesz előtt...

Az normális, ha menzesz előtt már pár nappal van, hogy fáj az alhasam?

Figyelt kérdés

Nem folyamatosan van ez az alhasi fájdalom, de a melleim már mindig fájnak.

Ez normális így, vagy bajt jelez?


2019. dec. 7. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem általános probléma, hogy menstruáció előtt illetve alatt is erős alhasi fájdalmam van. Elmentem kivizsgálásra a biztonság kedvéért, de nálam semmit se találtak.


Ha téged megnyugtat, akkor menj el te is, kérdezz rá a dokinál, de egyébként ha más panaszod nincs, akkor egy kis fájdalom belefér.

2019. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normálisan,ha csak nem annyira,hogy felállni sem bírsz és szinte szakad a víz rólad. Akkor érdemes orvoshoz menni. Sajnos mi nők ilyenek vagyunk. Nem hiszem hogy létezni fájdalom nélküli menzesz,tehát az hogy valahol ne fájjon
2019. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem fáj annyira. Teljesen elviselhető.

De pl tegnap este fájt, azt hittem ma reggelre megjön. De nem jött meg és most pl egyáltalán nem fáj.

Így is normálisnak tekinthető?

Januárban van időpontom nőgyógyászhoz.

2019. dec. 7. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz elott egy hettel faj egy napig a hasam. Onnantol mindenfele mas tunetem van, minden nap mas, amig meg nem jon a menstruaciom. Faj a labam, megmerevedik a derekam, sirhatnekom van, ehes vagyok, hisztis vagyok, felerosodik a szorongasom, faj a mellem. A menstruacio megjotte szinte megvaltas.
2019. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress rá: PMS

Megnyugodhatsz, normális.

2019. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!