Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonprobléma?! Mi lehet a baj?

Hormonprobléma?! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt kezdődött minden, amikor is a havi menstruációm teljesen eltérő volt mint a korábbiak.Egész éjszaka vert a szívem, 150-es vérnyomásom volt 130-as pulzussal. Hozzá teszem az éjszaka közepén. Ez abszolút nem vall rám. Majd ezt 2 hétig tartó fejfájás követett ami semmilyen gyógyszerre nem csillapodott. Jártam koponya MR vizsgálaton, különböző vérvételekre jártam, endokrinológusnál is voltam és SEMMI. Most már megfigyeltem,hogy pontosan mikor jelentkeznek a tünetek. Az első naptól számítva amikor megjön a menstruációm, onnan a 3.-4. nap jelentkeznek a tünetek. Rendszerint szédülés, csökkent étvágy, fülcsengés, éjszakai izzadás, időnkénti gyomorfájdalom, álmatlanság. Semmilyen gyógyszert nem szedek. Baldivin night-ot szoktam néha éjszakára bevenni. Magyarán 2 hét van a hónapban amikor minden rendben van velem, és ezek a tünetek nem állnak fenn, aztán jön a menstruációm utáni 3.-4.- nap, és mintha teljesen átfordulna egy másik irányba a szervezetem és kezdődik minden elölről. Annyi orvosnál jártam már, és egyik sem tudta megmondani mi a problémám. Úgy érzem mintha valami hormonális dolog lenne aminek köze van a tüszőérésemnek ami ugye akkor kezdődik el miután megkezdődik a havi vérzés. Csináltatta pajzsmirigy hormonokra laborvizsgálatot. A TSH rendben van. de a T3 sokkal több mint kellene lennie. Erre azt mondta az orvos,hogy ez semmi...

Van valami tippetek merre induljak el? Esetleg egy nőgyógyászati vizsgálat? Bár voltam 3 hónappal ezelőtt, de semmit nem talált az orvos.

Sokat segítenétek ha lenne 1-2 tippetek vagy tanácsotok. Eléggé el vagyok keseredve emiatt. Úgy érzem így kell leélnem az életem,hogy 2 hetente ezt élem át.

Előre is köszönöm!



2019. dec. 10. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos az okot nem tudom meg én sem, de hasonló dolgok vannak nálam is, mióta abbahagytam a fog.gatlot. :( és egyelőre nálam sem találtak semmit, arra fogjak, h meg at kell állnia a szervezetemnek, de már lassan féléve nem szedem...
2019. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!