Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálaton mit...

Nőgyógyászati vizsgálaton mit csinálnak?

Figyelt kérdés

21éves vagyok. Még sosem voltam nőgyógyásznál. De mindenképp szeretnék menni legalább évente szűrésekre stb. Nem vagyok szűz. Mit kell tennem? Levetkőzök stb. Milyen ruhába menjek?


Megvizsgál, elmondja amit kell. !? Nem szúr le hogy idaig nem mentem?

Nincs nő a családban és nem tudom ezeket kivel megbeszélni:/ Semmi problémám nincs, legalábbis nem tapasztaltam semmit. De azért szeretnék róla meggyőződni. Ti hány évesen mentetek legelőször? Milyen panaszokkal mennek legtöbbször? Magánrendelésre be kell jelentkezni telefonon gondolom. Sztkba csak úgy oda megyek leülök várok? Vagy illik oda is telefonálni? Taj kártya, személyi kell?


2019. dec. 11. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Időpont, taj kártya. Érdemes hosszabb pólóban, tunikában menni, ha feszengsz. Bemész, elmondod, mit akarsz, beküld a függöny mögé vagy öltözőbe, vagy ami van ott, levetkőzöl alul, aztán felülsz a székbe, lábad a tartóva, de úgyis elmondja, mit csinálj. Nem fog leszúrni. 21 évesen mentem először én is
2019. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!