Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha véletlen...

Mit csináljak ha véletlen egynél több fogamzásgátlót vettem be? Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Annyira hülye vagyok... Megváltozott a csomagolása a fogamzásgátlómnak emiatt pedig most fáradság miatt efelejtettem hogy este 8 körül már bevettem a szerdai adagom csak valamiért a levél széléről ami az utolsó lett volna... Most pedig beszedtem a másikat és ekkor jöttem rá mit tettem... Hogyan szedjem tovább?



2019. dec. 11. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy eddig is szedted. Egy szemnek nem lesz nagy jelentősége.
2019. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok beteg tájékoztatón annyi van csak hogy előfordulhat hányinger, hányás vagy fiatal lányoknál kismennyiségű vérzés.

Olvastam hogy folytassam tovább csak innentől kezdve egy nappal majd elcsúszik.

2019. dec. 11. 23:53
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Szedd ugyanúgy, mint eddig. Viszont, mivel egy nappal hamarabb fog elfogyni (kedden szerda helyett, ha jól értem; amit írsz), emiatt a szünet is egy napot tolódik. Tehát eddig mindig csütörtökön kezdtél új levelet, mostantól szerdán kell - hogy ugyanúgy 7 nap legyen a szünet, és ne több.

A mai dupla tabiból nem lesz gond. :)

2019. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm... Nagyon megijedtem amióta szedem (16 éves korom óta) sosem fordult még elő olyan hogy duplán szedtem vagy elfelejtettem bevenni. (most 23 vagyok)
2019. dec. 11. 23:58
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Terhes leszel! :O azért szed mindenki csak 1et mert annyi a maximum dózis, a felett jön a gólya. Szünetet is ezért kell tartani, mert túltelítődik a szervezetedben a hatóanyag és ha tovább szednéd, terhes lennél.
2019. dec. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De nagy f.@szságokat írsz utolsó!
2019. dec. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves valaki azért vagyok annyira felnőtt hogy tudjam eredendő hülyeség amit írsz. :D Ha hasznosat nem tudsz írni akkor ne is írj... Fogamzásgátló pont arra van hogy ne légy terhes ha mindenki teherbe esne emiatt senki se venné.
2019. dec. 12. 06:50
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ahogy már leírták, a második szem tabletta semlegesíti az előző hatását, így jelenleg olyan mintha nem szednéd! Vegyél be egy harmadik szemet hogy megint legyen hatása!
2019. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult ilyen, de semmi mellehatasa nem volt.
2019. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!