Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyám most lett 50 éves és...

Anyám most lett 50 éves és nagyon megváltozott! Semmi se jó neki, mindenbe beleköt, ha valami nem úgy jön össze, ahogy ő akarja, akkor mély depresszióba esik. Mi baja van?

Figyelt kérdés
Semmi nem jó neki, amit más szeretne, az ágya mellett lévő telefonhoz is lehív, hogy adjam oda neki, ha 100 ból egyszer én kérek tőle valamit, akkor megsértősik. Ha megkérdezem, hogy kell-e segíteni valamit, mondja, hogy nem, de 5 perc múlva azért ordít, hogy senki nem segít neki. Egyik pillanatról a másikra nevet, sír és üvölt. Kiszámíthatatlan. most lett 50 éves. Nem tudom mi baja van, de nagyon megijeszt.
2019. dec. 12. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
aZ BIZTOS AZ EGYIK OK HOGY A HORMONJAI NEM ÚGY TERMELŐDNE, ÉRTE A LEGFONTOSABBRA AZ ÖSZTROGÉNRE! Bocs a caps rajta maradt :)
2019. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy vicces!
2019. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet, ohgy nem úgy termelődnek, de miért nem tartja meg magának? miért kell ezt az egész világ tudatára hozni? Úgy csinál, mintha őt hirtelen mindenki bántaná, és otthagyná a semmi közepén. semi nem változott!!!
2019. dec. 12. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Pontosan ugyanolyan okokból, amiért te is egy súlyos idióta voltál (/vagy) kamaszkorodban. A hormonjai szórakoznak vele, azoktól ennyire labilis. Legyen benned némi empátia, pár hónap és helyrejön a dolog, ő ennél tovább viselte el a kamasz hisztijeid, most rajtad a sor.
2019. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menopauza
2019. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ÉN NEM HISZTIZEK NEKI! Sosem mondom, hogy mi a baj a suliban, hogy egyest kaptam, nem terhelem őt semmivel!!! Nem kérem, hogy vigyen el suliba, nem kérem, hogy segítsem ebben-abban. 16 és fél éves vagyok, bőven tudok már önállóan élni, nem kötök semmit az orrára. Nem csinál amúgy semmit se. Nem voltam hülye kamasz, vagy ha mégis, akkor azt a haverjeimmal csináltam. Semmihez semmi köze nem volt. De most meg mindenért én vagyok a hibás, a szavaimat semmibe veszi, hazudozik is!!!!, pl amikor mondom ,hogy segítek behozni, akkor erősködik, hogy neki is megy, utána meg azért kiabál velem ,hogy miért ne msegítettem behozni a szatyrokat. Olyankor amikor JOGOSAN visszabeszélek ,hogy de anya, az előbb kérdeztem meg, akkor meg mondja, hogy dehogy kérdezted. téged nem érdekel a másik ember.
2019. dec. 12. 16:19
 8/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! Az én édesanyám is ilyen mostanában, rengeteget ordibál és mindenbe beleköt. Be fogom fizetni egy wellness hétvégére, hátha lenyugszik egy kis időre, meg legalább én se látom két napig. Mindenki jól jár :) Majd megírom, hogyha segített rajta. :)
2019. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!