Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esélye, hogy elmúlik...

Mennyi az esélye, hogy elmúlik a fibroadenoma, ha abbahagyom a fogamzásgátló tabletta szedését?

Figyelt kérdés

Tegnap derült ki, hogy egy 4 cm-es fibroadenomam van, a fogamzásgátló elkezdése után pár hónappal vettem észre

Jó lenne, ha műtét nélkül megoldódna ez a probléma


2019. dec. 14. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt írja valaki, hogy 20%, akkor abbahagyod? Vagy csak akkor, ha minimum 29%?

Hagyd abba és kész, az a biztos. Azzal csak használsz a szervezetednek, az tuti.

2019. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy hány éves vagyok? :)

Ha 16 évesen az a véleményem, ami, vagy ha 66 évesen az a véleményem, az változtat valamit azon a tényen, hogy a fogamzásgátló fölösleges terhelés a szervezetnek? Nem. Főleg, ha arra gyanakszol te magad is, hogy a fogamzásgátló szedése kapcsán alakulhatott ki ez a hogyishívják, akkor teljesen logikus, hogy abba kell hagyni, nem? Ha annyira fontos a fogamzásgátlás, máshogy is meg lehet oldani.

Remélem, elkerülhető lesz a műtét. Minden jót neked!

2019. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia, engem nem érdekel ki hány éves, ha van ezzel kapcsolatban bármi tapasztalata (nem én írtam privit, tőlem is kérdezte valaki)

Csak arra gondoltam, ha esélytelen a műtét elkerülése, akkor feleslegesen nem hagynám abba a tablettát (anélkül borzalmasan fáj a mensi időszaka, illetve a bőröm is csúnya nélküle)

Köszönöm a jókívánságot!🙂

2019. dec. 14. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!