Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fel vagyok fázva és terhesé...

Ha fel vagyok fázva és terheségi tesztet csinálok ugyan úgy reagál a teszt vagy várnom kén h meggyógyuljak és ujra csinálni?

Figyelt kérdés
Mer felvagyok fázva és csináltam 2 is...negatív de lehet hogy azért negatív mer h felvoook fázva? Vagy az nem játszik közbe?

2019. dec. 15. 04:22
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A felfázás egy húgyúti fertőzés. Semmi köze a TSH hormonszinthez.
2019. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felfázás miatt simán késhet. Nekem egyszer ezért késett, pedig mindig pontos a vérzésem és a terhesség is kizárt volt mivel épp nem volt senkim. Aztán elmentem dokihoz mert már szédüléseim voltak és ő mondta hogy felfáztam pedig még csak abszolút nem is gondoltam rá mert nem folyamatosan kellett járnom wc-re sokat pisilni.
2019. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1. A TSH hormonnak pedig a terhességhez nincs köze. Az emelkedett HCG szint jelzi a terhességet. De abban igazad van,hogy a felfázásnak semmi köze hozzá, és nem azért negatív a teszt,mert felfázott a kérdező.
2019. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Basszus tényleg, összekevertem. :'D

#1 voltam.

2019. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es! OKÉ! :)
2019. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem késik se semmi....csak muszáj voltam csinni tesztett (az miatt) mer kb 50-50 hogy a párom jólvégezte dolgát

De felvagyok fázva és féltem h lehet nemjól mutatt amugy 2t csináltam mindkettő negatív lett...a mensimnek jövő héten kén megjönnie

2019. dec. 16. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Akkor meg mi a faxért csináltál tesztet ha jövőhéten kell megjönnie??? 🤦‍♀️ Idióta...
2019. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!