Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vízszerű folyás ovuláció előtt?

Vízszerű folyás ovuláció előtt?

Figyelt kérdés
Másnak is van ilyen folyása peteéréskor? Sok helyen olvasom hogy fertőzés vagy terhesség jele, néhányan nem is tapasztalnak ilyet, csak azt a nyúlós tojásfehérje jellegű folyást. Nekem is van olyan pont tüszőrepedéskor, előtte 1-2 napig viszont kis vagy nagy mennyiségben, de ezt az említett vízszerűt tapasztalom, és teljesem egészséges vagyok.:D

2019. dec. 15. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"előtte 1-2 napig viszont kis vagy nagy mennyiségben, de ezt az említett vízszerűt tapasztalom, és teljesem egészséges vagyok.:D"


Ha egészséges vagy, mi a kérdés? A fehérfolyás állaga és mennyisége az egész ciklus során változik. És nem vagyunk egyformák.

2019. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen, van másnak is. De mi a kérdés? Csak ez volt?
2019. dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak ennyi a kérdés, mindig a tojásfehérje állagot hallom mikor ovulációról van szó és kíváncsi voltam hogy ez a vizes mennyire "normális" meg gyakori.
2019. dec. 15. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális. És kinek jobban,kinek kevésbé,de ilyenkor mindenkinek van.
2019. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha amúgy eddig sose volt vizes folyásod akkor érdemes elmenni orvoshoz.

Mindig akkor érdemes elmenni orvoshoz, ha a szokásostól eltérőt tapasztalsz.

Nekem is volt egyszer vízszerű folyásom, ami eddig nem és nálam fertőzés okozta.

2019. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!