Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgykehely (intim tölcsér)...

Hölgykehely (intim tölcsér) használatáról vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hete vettem a Hölgykehely shop-ból egy menstruációs kelyhet. Csodákat írnak róla, nagyon megtetszett a lehetőség.

Két napja indult el a mensim - és sajnos nem vagyok maradéktalanul megelégedve. Úgy hiszem (bár nem biztos), hogy jól helyeztem fel - a tölcsér kibomlott, tudom forgatni ,és szépen zár is - szivárgási probléma nincs. Ha ülök, vagy fekszem, nem is érzem, hogy ott van a tölcsér, teljesen oké.

Aza problémám, hogyha felállok, mozgok, sétálok, takarítgatok, járkálok, akkor a tölcsér lecsúszik, pisilés közbe jóformán ki is tudom tolni. Nagyon kellemetlen, mikor leugrottam a közértbe, és a tölcsér vége kilógott belőlem - pedig a húzókáját tövig le is vágtam...

Mivel kétszer szültem, (kisebbik gyerekem 14 lesz), a nagy méretőt választottam, ahogy ajánlották. Sportos nő vagyok, nem vagyok tág, tini korom óta sikeresen használtam tampont - nem értem, mi lehet a gond a tölcsérrel.

A hölgykehely jó minőségű (legalább is úgy hirdetik), orvosi szilikon. Elkeserítő, hogy csak otthonra, ülő - fekvő helyzeteben tudom használni - mert nem volt olcsó.

Másnak is volt ilyen problémája?



2019. dec. 16. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Számodra vagy a méret nem jó, vagy nem jól helyezed fel. Esetleg legközelebb kérdezz rá a nődokidnál, hogy tud-e ajánlani márkát...mert ebből is több fajta van.


Nekem is van, néha használom... De jobbra számítottam az alapján, ahogy mostanában mindenki odavan érte.

2019. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ha ilyen problémád van akkor vagy rossz a méret vagy rosszul helyezed fel.

Én nagyon megvagyok vele elégedve, imádom használni.

2019. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt írták, hogy 30 feletti, szült nőknek az L méretű kehely javasolt. A méhnyakam átlag magasságú. Mégis, ha csak pár lépést megyek (hiába toltam fel a szerkentyűt a torkomig) - lejjebb csúszik - ami utcán igen kínos. Akár az egész tölcsért kinyitva ki is tudom szülni magamból... pedig nem petyhüdtek az izmaim,nem vagyok tág.

Erősen gondolkodom rajta, hogy visszaküldöm, mert vagy selejtes, vagy nem passzolunk.

Mindenki csodákat ír róla - erősen gyanítom, szponzorált hirdetések ezek. Jó találmány, de amíg az ember rátalál a méretére ,50 000-et is elkölthet különböző kelyhekre...

2019. dec. 18. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet mégis tág vagy. Ha feldugod 2 ujjad, akkor rá tudsz szorítani erősen?

Egyébként majdnem mind orvosi szilikon, ez nem akkora dolog. Viszont márkánkért eltérhet a méret. Amit először vettem kis méretű, az konkrétan ki sem nyílt bennem teljesen. Az án a Diva Cup kis mérete meg egyből jó lett. Most ott tartok, hogy a tölcsér mellé semmit nem veszek. Nem kell betét vagy tampon. Megyek benne kirándulni, edzeni stb és a helyén marad.

2019. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet, picit tág vagyok - bár szerintem nem kórosan, össze tudom szorítani a hüvelyizmokat. 42 éves vagyok. Viszonylag nagy tölcsért vettem, talán túl nagyot. Nem szívesen próbálnék fel még -3-4 fajtát (nem cipő ez, hogy felpróbáljam), mert nem olcsó mulatság, bizonytalan helyről meg nem vennék.

Egyébként a kehely csőrét levágtam tövig - de még így is érezhető. A méhszájam meg fel-le vándorol, de inkább közép méretű.

A Hölgykehely megbízható cég?

2019. dec. 19. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a hölgykehely abszolút nem megbízható. Van facebookon egy csapat szuper csajszi, akik utánamentek a picaon fellelhető kb összes intimkehely-gyártó anyagáról készült tanúsítványának. Listát is írtak a megbízható, leellenőrizhető márkákról. Ajánlom figyelmedbe: az eredeti intimkehely és mosibetét kérdések és válaszok. Így megtalalálod a csoportot.

Minden fontos infó ott van arról, hogy hogyan valassz jó, magadhoz illő intimkelyhet. A belépésnél a kérdésekre válaszolj :-)

Ez volt a tanulópénz. Sok sikert a továbbiakban!

2019. dec. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utána nézek! Sejtettem, hogy valami gond van a Hölgykehellyel... Nagyon kemény, kényelmetlen . Azt hittem, velem van a baj. Szimpatikusnak találtam, hogy magyar termék, sok dicsérő kommentet kapott...szép, igényes dobozban érkezett - de szerintem nagyon gyenge termék.:((( Úgy látom, határon túli a székhelye...ami sokat elárul.

Ahogy nézegettem a You Tube videókat, sok nő csak sokadszorra találja meg a hozzá passzoló kelyhet, és ez bizony sok pénz - egyes influencereknek egész nagy gyűjteményük van. Használtan, ha lehet, nem vennék.

2019. dec. 21. 17:33
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül váltottam, T.O.C. kehelyre, ami szuperül bevált alacsony méhszájamhoz (ez volt a bökkenő) . A Hölgykelyhet meg elméreteztem - elhittem, hogy szült nőként csak az L méret felel meg, pedig S méret kellett volna...Ez egy hatalmas, hosszú kehely. Az a gond, a Hölgykehely kínait ad el jó drágán, és túl puha, gyanús eredetű műanyagból van. Mivel nagy a kapacitása, alvás közben fogom használni, bő vérzésnél. Remélem, ezzel kihúzom a menopauzáig.

Ne vegyetek Hölgykelyhet, kamu, sok ember bedőlt a színes reklámnak!

2020. jan. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!