Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tablettát mikor...

Esemény utáni tablettát mikor lehet szedni a legkorábban?

Figyelt kérdés
hány éves kortol?
2019. dec. 16. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha van menstruáció, tehát lehetne gyereke az illetőnek, akkor lehet bevenni.
2019. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Tehát nem kor, hanem érettség kérdése.
2019. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
14 éves kor alatt szerintem tuti nem. Arra nem merném megharapni a kisujjam, hogy 14 és 16 éves kor között nem kell hozzá szülő-gondviselő és ha tippelnem kéne, 15 éves kor a minimum, akkor már lehet felírják, de inkább legalább 16 éves kor a lánynak egyedül, szülő nélkül.
2019. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ez nem szerintem kérdés. A gyógyszernek vanegy alkalmazási előírata. Az első választ annak megfelelően írtam.
2019. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedni?! Ez nem cukorka. Félévente nagyon max 1 db vehető be, egy lórúgásnyi hormont tartalmaz, hónapokra felboríthatja a ciklust. Leginkább arra törekedj, hogy sose kelljen bevenni.
2019. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Félévente nagyon max 1 db vehető be,"


Ez hülyeség. Természetesen nem szabad fogamzásgátló helyett szedni, de ha három hónap eltéréssel kell, akkor kell. Pont. Még mindig kisebb a kockázata, mint egy abortusznak. Ez az egyik olyan gyógyszer, amin rohadtul nem kell gondolkozni, mert annyira jó kockázat-haszon aránya van.

2019. dec. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy inkább védekezni kell rendesen... 🤔 Érdekes módon nekem sose kellett bevennem
2019. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!