Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut szedésével milyen...

Norcolut szedésével milyen tapasztalatotok van? Többi lent

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 13 éves koromban jött meg az első vérzésem, de az első év rendszeressége után rendszertelen lett. A nőgyógyászom Norcolut-ot írt fel, de olvastam a mellékhatásokat, és nem tudom, szedjem-e. Nem akarok hányni tőle, hízni sem akarok tőle. Vékony vagyok (165 cm és 45 kg), ezt nem akarom megmásítani, ráadásul nem szeretnêk magamnak több problémát a gyógyszer miatt.

2019. dec. 18. 16:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi,hogy lett-e mellékhatás nálatok (hányás, hányinger, hízás, egyéb rosszullét, pattanásosság stb)
2019. dec. 18. 16:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lett, én is 17 évesen kaptam először amikor két hónapig folyamatosan megvolt. Már a második szemtől elállt a vérzés, nem lett tőle semmi bajom, pedig én is féltem a mellékhatásoktól. Szedd nyugodtan.
2019. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Többször szedtem már, sosem volt semmi bajom tőle, mindig használt, aminek örültem. De vedd figyelembe, hogy mindenki más, ami nekem jó, neked nem biztos. De nem volt bajom.
2019. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Durva hangulatingadozás naaagyon durva. Mellfájás ennyi
2019. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!