Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Belém szakadt a tampon?

Sos! Belém szakadt a tampon?

Figyelt kérdés
Amikor vettem ki a tampont még szinte teljesen száraz volt, és a teteje amikor kivettem olyan szakadozott volt(mint ha a száraz vattát kettétéped),de egyébként normális méretű volt a tampon, tehát nem csak egy fél vagy ilyenek. Amikor probaltam ujjal az esetleges bentmaradt részt kiszedni, csak egy nagyon kicsi hangya nagyságú darab jött ki.Lehet bajom?Vagy lehetnek még ott darabok?

2019. dec. 20. 23:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy amikor kiszedtem a tampont hallottam is egy olyan hangot, mint mikor kettétéped a száraz vattát.
2019. dec. 20. 23:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Guggolj le és nyomj, ha megtelt. Akkor ki fog csúszni.
2019. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De gondolod hogy belémszaladhatott?

Mert modnom, egy egész tampon kijött.Csak fura, hogy olyan szakadozott volt.

2019. dec. 20. 23:33
 4/7 A kérdező kommentje:
*szakadhatott
2019. dec. 20. 23:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kiszálasodott a teteje? Az előfordul, ha kisebb darab bent is maradna az ki tud jönni magától.
2019. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kicsit túltoltad ezt a leírást. nem mindegy hogy néhány szál vatta maradt benned vagy egy fél tampon,
2019. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De jó is az a tampon... Egyrészt, miért vetted ki szárazon? Tampont akkor szokás kivenni, ha tele van, ha száraz akkor fájdalmasabb, és felsértheti a hüvelyfalat.

Másrészt pedig ez gyakran előfordul, h maradnak bent szálak a tamponról. Persze, kijönnek előbb-utóbb, kerdés mikor, illetve, h a bent maradt műanyag szálakon lesznek e kórokozók, amik problémát okozhatnak?! Nekem ez így elég aggasztó lenne, még jó, h én nem használok már tampont. Ez az eset is rámutat, h sokkal jobbak ezek a dolgok kint, mint bent!

2019. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!