Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapokig tartó hasfájás?

Hónapokig tartó hasfájás?

Figyelt kérdés
Sziasztok,17éves lány vagyok,februárt ota fáj a hasam,vmikoe naponta vmikor egy héten 2szer,amikor elkezd fájni felpuffadok,és nagyon fáj ,nem tudom behuzni a hasamat .Probáltam candida diétát,nem voltam jobban töle,szedek probiotikumot,ez se shaznál.Ma megyek orvoshoz,valakinek volt már ilyesmi problémája?
2010. júl. 20. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Már rég el kellett volna menned orvoshoz. Kiváló egészséget és minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!
2010. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

orvos.azonnal. minél tovább húzod annál rosszabb lesz.

főleg mivel nem tudod mi az. aztán lehet mire eljutsz oda ahova kéne,nem lehet tudni

nekem tavaly nyáron kezdődött kis hasfájás,kis hasmenés.

mire eljutottam a körzeti orvostól gasztróra (belgyógyászat)eredménnyel a kezemben,eltelt több mint 2 hónap.És mikor már gondolták nem csak sima hasfájás,

a doki felhívott valami pesti kórházat, és mondta oda nem küld,mert hónapok mire bejutok,persze így nem oda mentem :D

Szóval soha nem lehet tudni.Ezért is igyekezz.

Jobb tudni mivan :D

2010. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!