Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még 4 szem vissza van a...

Még 4 szem vissza van a fogamzásgátlómból de megjött ma reggel a menstruációm. Beszedjem a maradék 4 szemet, vagy ilyenkor hogyan folytassam a tabletta szedését?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért jött meg hamarabb. Mindig pontosan vettem be.

2019. dec. 21. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szedd be! A tabletta felszívódását befolyásolhatják egyéb gyógyszerek (pl. antibiotikum) , de betegségek is ( hányás, hasmenés). Ilyenkor kevesebb hormon szívódik fel és emiatt előbb jelentkezik a megvonásos vérzés. Ugyanúgy szedd a tablettát ahogyan szoktad, a szünetet is ugyanúgy tartsd be.
2019. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta nem is véreztem. Pisilés után látom, hogy barnás folyásom van.. Akkor nem fogok kétszer menstruálni, ugye?
2019. dec. 21. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer sem fogsz menstruálni, mivel fogamzásgátló tabletta szedése mellett NINCS menstruáció. A szünetben megvonásos vérzés kezdődik, mert lecsökken a hormonszint. Jelenleg köztes vérzésed van. A tablettákat MINDIG szedd be, ahogy kell, lényegtelen, mi történik. Elképzelhető, hogy a köztes vérzés után a szünetben elkezdődik a megvonásos vérzés. Van ilyen. De mű hormonok által irányított mű ciklus esetén ez annyira nem meglepő.
2019. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. dec. 22. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!