Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez komoly gondot jelez? Miért...

Ez komoly gondot jelez? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Erősebb fekete szőrszállak szoktak itt, ott rendszeresen nőni az államon és az arcom oldalán.

Eddig bármelyik orvosnak mondtam legyintettek, hogy ez teljesen természetes, majd ahogy idősödöm lesz még több is. Csipesszel szoktam kitépni, ami előbukkan. Most már mondhatom, hogy rendszeresen, de mindig visszajönnek.

Hova mehetek ezzel? A nőgyógyász, a bőrgyógyász, a háziorvos mind legyintett.

A mensimmel nem szokott gond lenni. A bőröm problémásabb volt mindig is, pedig már túl vagyok a kamaszkoron.



2019. dec. 21. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy?
2019. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
24
2019. dec. 21. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem is ilyen problémám van. Hormonális gondok. Endokrinologus tud ebben segíteni. Én pl Dianille fogamzásgátló tablettát kaptam, amitől rosszul voltam.

2019. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Fogamzásgátlót szedtem, de az mellett csak a pattanások tűntek el, meg nem volt olyan zsíros a bőröm. A szőrszállak ugyanúgy előjöttek. Félek, hogy sűrűsödni fog, amit már nem lehet csipesszel kezelni.

Endokrinológust tudtok ajánlani Budapesten?

2019. dec. 21. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtam privátot :)
2019. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Ment a zöld kéz! :)
2019. dec. 21. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Endokrinológus 😉 fokozott szőr - tesztosteron túltengés.
2019. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!