Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet az, hogy mostanába...

Miért lehet az, hogy mostanában jobban hullik a hajam? Legfőképp ha hajat mosok, elég rémisztő.1 éve szültem. Vérszegény is vagyok az miatt is hullhat? Vagy hogy a ventilátor egész nap a képemben van? Vagy hogy 2 naponta mosom a hajamat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A vérszegénység-vashiány okozhatja.
2010. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a vérszegénység miatt, de biztos közrejátszik a ventilátor is. Kezdd el használni a bánfi hajszeszt, nekem 1 hónap után megállt tőle a hullás.
2010. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy más vitaminhiány is. Cink, króm ilyesmi.

Vagy komplex vitamin kéne, vagy Revalid. Mivel szültél, én a vitaminra szavazok, de ha még szoptatsz, orvos mondja meg, melyik nem árt a babának.

2010. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14.44 ismét.

Ha szoptatsz, a hajszeszt se ajánlom, nem tudni, mi szívódik fel és megy át anyatejbe.

2010. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gumimaciné válasza:

Sajna, ami terhesség alatt nem hullott ki, (a terhesség alatt a legtöbbünknek dús, erős, sűrű haja lesz) azt most pótolja a szervezeted.

Hormonális oka van. (persze, lehet ettől még vashiányod is)

Nekem mindhárom gyermekem születése után egy évvel hullott.

2010. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is terhesség után kezdett hullani,és azota is(lassan 2 éve)
2010. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!