Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el a férfi...

Hogy mondjam el a férfi tanárnak hogy menstruáció miatt nem tudok tesizni?

Figyelt kérdés
Most kaptunk egy új fiatal 26 éves férfi tesi tanárt és hát nem igazán tudom hogy mit mondjak neki.Ha van ilyenbe tapasztalatok kérlek írjátok le hogy bunkó volt vagy megertette előre is köszönöm mindenkinek
2019. dec. 22. 18:07
 1/10 anonim válasza:
98%
Én már 23 vagyok, de mikor gimis voltam akkor minden tanáromnak úgy mondtam, hogy “egészségügyi probléma” miatt nem tudok tesizni. Megértették. Ha esetleg nem érti akkor piros napok..
2019. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi okok miatt. Én nagyon erősen görcsöltem és véreztem és emiatt nem tudtam tesizni általánosban, nekem ezt írta be mindig anyukám az ellenőrzőbe, hogy kéri a felmentésemet egészségügyi okok miatt.
2019. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy ha azt mondod, hogy "megjött" azt is fogja érteni. Felnőtt ember, pedagógus.. nem fogja kérni, hogy részletezd a dolgokat. De amúgy ja, egészségügyi probléma. Ezzel viszont csak az a gond, hogy bele kérdezhet hogy mégis milyen egészségügyi probléma. Én ezért szerettem gyorsan, tömören le tudni a választ. Utána nem forszírozza.

Egyébként a mozgás kimondottan jót is tesz, ha kicsit görcsölsz. Ártani nem fog. Csak arra vigyázz, hogy rendesen "béleld ki" a bugyidat (ha betétet használsz), nehogy elmozduljon.

2019. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat általában mindig teszek de a következő anyag rész a talajtorna és nekem pont akkor lesz és nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerulni
2019. dec. 22. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem általánosban volt utoljára hogy azt mondták jól van akkor te most a padon fogsz ülni, utána soha még csak fogyelembe se vette a tanár, úgy hogy utána azt játszottuk hogy nem hoztunk cuccot
2019. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16
2019. dec. 27. 00:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 13 éves koromban volt utoljára ilyen gondom a testnevelés tanárral (akkor volt hímnemű a pedagógus.)


Szakiskolába (középsuli) szerencsére női tornatanárom volt...

2019. dec. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, elég azt mondani, hogy egészségügyi probléma.


(Esetleg ivarszervi/utódgondozó szervi "működés" - ez már egyértelműbb kifejezésnek tűnik.)


Válogass kedvedre a biológiai szakkifejezések között és próbálj meg alkotni egy Neked tetsző RÁUTALÓ mondatot!


Esetleg elmondhatod "virágnyelven" is - az állatvilág ösztönös viselkedéskultúrája segítségedre lehet!

2019. dec. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az állatvilág tanulmányozását a növényvilágéval ebben az esetben!
2019. dec. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!