Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura menzesz, ez normális?

Fura menzesz, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pár hónapja nagyon fura a menzeszem. Erős bordós színe volt, és darabos volt. A mostani menzeszem pedig már ilyen nyálkás élénk pirosas, 4.napom és nekem ilyenkor még javában szokott lenni, most meg elkezdett barnásodni és mintha elakarna múlni...

Nem régen voltam nőgyógyásznál, viszont nem fogadott mert nem anyám volt velem..Elmondtam mi bajom, utána meg nem vizsgált meg..

Nagyon félek, hogy mi bajom lehet..

Van párom fél éve és védekezünk, tesztet is csináltam a biztonság kedvéért és negatív lett.

Ha lehet normális válaszokat adjatok..(17/L)


2019. dec. 22. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha anyád nem megy veled, akkor menjen veled egy másik felnőtt, tanár is lehet, vagy bárki. Nonszensz, hogyha beteg vagy és anyád nem hajlandó elmenni veled orvoshoz, akkor nem fogadnak.
2019. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félre értés ne essék..nem arról van szó hogy anyám nem hajlandó eljönni velem..egyszerűen nem engedték el a munkahelyéről!! Úgy hogy kérlek finomabban az anyukámról:) köszi
2019. dec. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!