Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt tesin...

Menstruáció alatt tesin milyen gyakorlatokat nem ajánlott végezni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Bármilyen gyakorlatot végezhetsz, ha nem görcsöl a hasad.
2019. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kötélmaszast is?
2019. dec. 22. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt is.
2019. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fű de érzem hogy ezeket férfi irtaa... 🙄
2019. dec. 24. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A menstruáció nem betegség, ugyanúgy csinálhatsz mindent, mintha nem menstruálnál. Tesi óra előtt cserélj tampont/betétet, és minden ok lesz.
2019. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha görcsölsz akkor ugrálni meg futni szerintem nem jó, nekem olyankor még jobban fáj. Amúgy mással nincs bajom. :D

De nyilván ember függő...:)

2019. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
spárga
2019. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Fű de érzem hogy ezeket férfi irtaa... 🙄"


Rosszul érzed. Nő vagyok. Mindent gyakorlatot végzek, ha nem görcsöl nagyon a hasam. A kisebb görcsökre még jót is tesz a mozgás.

A kötélmászás is simán mehet.

2019. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem már nincs tesim, viszont hetente több alkalommal járok edzésre, és én bármit tudok ugyanúgy csinálni mensi alatt is. Mondjuk hál istennek görcsölni nem szoktam, szóval egy kis vérzés miatt nem bújok ki az edzés alól! Ráadásul én betétet használok, de eddig nem volt olyan dolog, amit ne tudtam volna csinálni (az úszáson kívül, de úgy időzítem a vizes dolgokat, h ne akkor kerüljön rájuk sor, ha megvan). Olyan szokott lenni, h ha keményen edzek, akkor kicsit jobban jön, de mivel amúgy is egy edzés egy betét ezért nálam nem számít semmit.

Úszáson kívül nem is tudnék mást mondani, amit "nem ajánlatos végezni" havi alatt, és azt is csak azért, mert betéttel nem lehet vízbe menni. Meg amúgy sem hallottam még olyat, h a nők teaiznek/edzenek ilyenkor, csak bizonyos dolgokat nem csinálnak. Annó suliban is, meg most edzésen is az volt/van, h valaki vagy csinálja a feladatokat rendesen, vagy pedig egyáltalán nem. Olyannal még nem találkoztam, h valaki tesizik/edz, de bizonyos dolgokat nem csinál a menstruáció miatt...

2019. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!