Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dienille fogamzásgátló vélemén...

Dienille fogamzásgátló vélemények? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg Lyndinette 75t szedek ami nagyon jól bevált évekig ám az endometriózisom tünetei rosszabbodtak majd műtétre is sor kerül jövő tavasszal. Addig az orvosom Dieniellét írt fel amit folyamatosan szednem kell, hogy ne legyen megvonásos vérzés sem.

Kérdésem arra vonatkozna valaki volt e ilyen helyzetben és tud e tapasztalatokat mondani? Elmondta az orvos hogyan kell majd csinálni tehát ezzel nincs gond.

Dohányzom (vagyis leszokásban vagyok) erről is beszéltem vele, volt trombózishajlam vizsgálatom is. Elméletileg etéren sem veszélyesebb mint a Lyndinette.


Szóval ha valaki volt ilyen váltásban vagy csak ismeri a gyógyszert leírná a tapasztalatait? Esetleg ha voltak mellékhatások stb.


Előre is köszi! :)



2019. dec. 23. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a dienille sajnos nem vált be. Fél évig szedtem. Minden nap fájt a fejem hangulat ingadozásaim voltak, a libidóm eltűnt.
2019. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A libidómnak iylen fájdalmak mellett már amúgy is mindegy :'D Igazából néhány hónapról van szó (csak a műtétig) tehát az ilyen jellegű mellékhatás annyira nem aggasztana amúgy sem. De a fejfájást köszi, hogy említetted több helyen is olvastam. Egyébként előtte te szedtél más fajtát?
2019. dec. 23. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ez volt az első, majd symiciára váltottam. Annál semmi mellékhatás nem volt. Symiciát 1.5 évig szedtem.
2019. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!