Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen kezelések vannak a...

Milyen kezelések vannak a pcos -nél?

Figyelt kérdés
Körülbelüli 3 hónapja találtak nálam pcost. Hüvelyi ultrahang kimutatta. Rengeteg vérvételen voltam, az eredmények jók lettek. Angliában élek. Az orvos azt mondta nem ad rá semmilyen kezelést. Létezik hogy csak így hagynak kezelés nélkül? Az interneten olvastam hogy rengeteg Bajt okozhat a későbbiekben. Nektek adtak rá valamilyen kezelést? Kétségbe vagyok esve.
2019. dec. 24. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Diéta és mozgás. A cukrot el kell hagyni teljesen. Az inzulin és vércukorszint zavarai miatt alakul ki sokszor a PCOS, amit a leghatékonyabban az alacsony glikémiás indexű szénhidrátokkal, fehérjével és mozgással tudsz a legjobban orvosolni (mivel a mozgás javítja a sejtek inzulinérzékenységét).

Én teljesen tünetmentes vagyok 2 éve, az összes cisztám felszívódott, semmilyen kezelést nem kaptam, csak leadtam a 10 kg feleslegem és a fentiek szerint élek.

2019. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmilyen cukrot nem eszek és semmibe sem teszek. Csak vizet iszom nem cigizek nem iszok .rengeteg zöldséget gyümölcsöt eszek. Nincs súlyfeleslegem. Sokat mozgok. Ezt elmondtam az orvosnak is és nem érti ő sem hogyan alakult ez ki. Fogamzásgátlót szedtem 3 évig. Amint abbahagytam utána 4 hónappal kezdődött minden. Rendszeretetül jött meg és ekkor találták hüvelyi ultrahangon pcost.
2019. dec. 24. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!