Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 vagyok és egy hete késik...

18 vagyok és egy hete késik lehet meg sem fog jönni ebben a hónapban. Normális ez?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol hogy 1x előfordulhat ilyen bárkinél és ha több hónapig nem jön meg akkor érdemes orvoshoz fordulni. Szerintetek?

Terhes biztos hogy nem vagyok .



2019. dec. 24. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Járt már így valaki ?
2019. dec. 24. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
1 hét késésen kár pörögni...
2019. dec. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom érettségizel ? Vagy valami fontos előtt állsz ? Mert akkor megesik hidd el amég le nem csengenek ezek az időszakok addig ez sajnos ilyen. Megmondom az őszintét nekem 20 éves koromra állt be addig jellemző volt az mint neked. Nem szedtem rá gyógyszert kivártam még jó lesz (persze voltam ellenőrzésen de problémát nem tálalták a késésen kivül). Elég stresszes időszakom volt egyetem érettségi utan kellett egy fél 1 év mire nyugisabb lett az életem és láss csodát beállt.
2019. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát én egyenlőre úgy vagyok vele hogy megvarom a januárt és ha akkoris kimarad el megyek orvoshoz😕

Már nagyon idegws vagyok miatta.

2019. dec. 24. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Szex volt?
2019. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem
2019. dec. 24. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!