Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már kb 3-4 napja viszket...

Már kb 3-4 napja viszket odalenn. Semmi szag vagy több váladék vagy ilyesmi, csak viszket. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Műszálas az alsónemű? Esetleg ösztrogén hormonhiány okozhatja még a tüneteket. (Nem termelnek elég nedvességet a Bartholin-mirigyek.) Elérted már a változókort?


Hidratáló géllel/kenőccsel lehet ezen javítani. (Dermolin lubrikáns zselét/gélt javasolnám - saját tapasztalat alapján.)

2019. dec. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy gomba. Nem muszáj partnertől elkapni. Elég ha a szervezwtwdbwn felborul valami és túlteng a candida. Ez lehet egy rossz táplálkozás antibiotikum is.
2019. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most szedtem antibiotikumot ami kb semmit nem használt de a fejbőröm is nagyon csúnyán korpás lett, már olyan gennyes seb félék is voltak rajta... Akkor ez összefügghet vele?
2019. dec. 28. 01:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor le is írtad a választ. Ha antibiotikumot szedsz az nem csak a rossz baktériumokat pusztulnak el hanem a jók is. Ezért megy a hasuk ha antibiotikumot szedünk, plusz felborítja a hüvely PH egyensúját, és az amúgy is jelen lévő gomba elszaporodij. Legközelebb vegyél mellé hüvelykúpot, ami segít megőrizni a PH egyensúlyt. Sok féle van, ha gyógyszertárban rákérdezel tudni fogják. De most ehhez már késő. Én a Canesten krémet ajánlom ha nincs folyás, mert akkor a kúp is kellene (Canesten combi). Ha ez után se múlik el, nőgyógyász.
2019. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy vitagyn c kenőcs. Ezüst kolloidos rendbe teszi a ph értéket megelőzi az újabb gomba vagy gyulladást, én mindig ezt használom ha valami kezelésem van.
2019. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!