Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Néha szúr a levegővétel?

Sos! Néha szúr a levegővétel?

Figyelt kérdés
A szegcsontomtól kicsit jobbra szokott szúrni/fájni de csak a nagyobb levegővételek és azok se mindig.Ez mitől lehet?Nem is az az éles szúrás szokott lenni, hanem kicsit tompább fájdalom.

2019. dec. 27. 23:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Tegnap óta érzem ezt.
2019. dec. 27. 23:55
 2/7 A kérdező kommentje:
Eszembejutott, hogy előző hét szombaton erős hát nyújtást végeztem domborításokkal,homorításokkal, lehet attól?
2019. dec. 28. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Barmitol lehet... Ha 30 ev alatt vagy, biztos nem fogsz szivrohamot kapni, ha netan ettol felnel. Sok mindentol lehet, akar a gerincedtol is, ha helytelen a tartasod, valamint egy rossz levegovetel, barmi...
2019. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató választ!

Amúgy 17 vagyok😅

És pár perce éreztem egy erős beszúrást majd azóta elmúlt.Szóval szerintem valami makacs beszorult levegő volt ami 2 napig ottmaradt, de én sajnos hajlamos vagyok erre ráparázni

2019. dec. 28. 01:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy olyan nincs, hogy beszorult levegő! Hova szorult volna be? Nincs egeszséges tüdőnek olyan része ahova levegő beszorulhatna. Gyomorban lévő levegő szokott lapockába mellkasba meg hátba sugarozni fajdamat. De az nem tart több napig. Hanszerencséd van akkor valami izomot meghúztal ha nem akkor ptxed van. Magyaran kilyukadt a tüdőd és akkor valóban beszurlt a levegő a mellhártyád és a tüdőd közé. Elég súlyos állapot. Ha erősödik a fajdalom vagy fulladni kezdesz akkor hívj orvost azonnal. Nem vagy veletlenül magas és vékony? Haslamosító tenyező. Pihenj. Felejtsd el a nagy levegőket és ne emelgess hakolgass ugrálj amíg el nem múlik.
2019. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De, vékony vagyok és középmagas.Viszont elmúlt már egy napja a fájdalom, de ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem azért létezik átmenet a tüdő kilukadása ,és az izomhúzódás között.Elöfordulhat, hogy rosszul veszem a levegőt, gerincprobléma stb...Nem.lukad azért kj olyan könnyen egy tüdő szerintem😅
2019. dec. 29. 01:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos aki hajlamos rá annak egy nyújtózkodástól is kiluladhat. Nyilván nem olyan gyakori jelenség de a tünetei könnyen összekverhetőek a gyomorba szorult levegővel meg az izom húzódással, idegpecsípődéssel. Örülök hogy elmúlt. Gerincprobléma is okozhat érdekes tüneteket ez igaz. De ha ilyen gond van érdemes a légmellre is gondolni. Én prórul jártam ez ügyben sajnos. Úgy hogy snnyira azért nem nevetgelnék az ismereteim hianyodságán. "Beszorult a levegő" stb.
2019. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!