Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nagyon unom, mit kéne még...

Már nagyon unom, mit kéne még ezek után tennem? Most használtam el 10 darab Klion-D 100 kúpod, de?

Figyelt kérdés
Kezdődött már jó pár hónapja fura színű folyással és viszketéssel. Vettem rá Canestenből több félét, de nem jött változás. Kipróbáltam a Betadine kúpot, ami gombára és bakteriális fertőzésre is jó, de nem történt semmi. Elmentem orvoshoz, először az jött vissza a kenetből, hogy baktériumból, másodszor pedig fehérvérsejtből van zavaróan sok benne... Kettő között használtam Fluomizint, aminek semmi hatása nem volt. Felírta a Kliont, közben, mintha éreztem volna változást, nagyon örültem is neki, most viszont, hogy elfogyott, nagyon viszket a hüvelybemenetemnél és megint itt a fura színű a folyás is... Most Protexin Gynophilust használok, hogy pótoljam a hasznos dolgokat, de igazság szerint egyre rosszabb csak ez a viszketés... 3 napja hagytam abba a Kliont. Már ötletem sincs, hogy mit kéne tennem, az összes lehetséges kórokozóra használtam már kúpot/tablettát, de egyik se használt. Kenegetem most Canesten krémmel, de annak se érzem semmi hatását. Utálom már ezt az undorító, zöldes-sárgás folyást meg ezt a diszkomfortérzetet, ráadásul a szexuális életem is 0 emiatt, ami így fél év után kezd elég zavaró lenni, még egy megértő férfi mellett is...
2019. dec. 28. 15:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen a Klion-D 100 mellékhatásai között szerepel a gomba. Na most...?
2019. dec. 28. 15:41
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Gumi, ha másként nem megy. Nem 100%, de hát semmi sem az, csak ha nem csinálod. A vibrátortól vagy a kis kezedtől nem lesz zöldes folyásod, sem gombád, sem gyereked, sem ez az egész végtelenül megalázó szex.


De ez csak az én véleményem. Én senki kedvéért nem tenném magam ki ennek, csak hogy egy pasi jól érezze magát. Iszonyat!

2019. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gumival sem menne, mert fáj... Amúgy sem a védekezéssel van baj.

De minek nem tennéd ki magad? Nem akarnál meggyógyulni? Elvileg a szex nem csak a pasi miatt van, vagy nálad igen?

2019. dec. 28. 16:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza a dokihoz. Szájon át szedhető gyógyszert nem írt fel?

Az idelynnek van egy krémje, nekem a gombás viszketésnél sokat segített, de megoldani a problémát ez se fogja.

2019. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Minii Vikii ***** válasza:

Szia :) en Micovag Plust hasznaltam utana pedig vitagyn c-t a huvelyflora visszaallitasra, illetve pimafucort kremet kivulre. Lekopogom azota semmi bajom

Mindketto venynelkuli szerintem te is kiprobalhatnad ha ez sem segit menj el orvoshoz.

En is szedtem kliont,betadint,macmirort,gynazolt.

22L

2019. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Párod volt kezelve?? Mert ha nem, akkor ez pinpong fertőzés lesz!!!
2019. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem volt, de amióta ez az egész kezdődött, azóta nem is voltunk együtt, így ez kizárt.

Szájon át szedhető gyógyszer nem írt fel.

Azóta vettem Idelyn Beliema Effect hüvelytablettát és Idelyn Beliema Expert krémet, jót olvastam ezekről máshol is, remélem, hogy használni fognak. Ha ez sem jön be, akkor kipróbálom a Vitagyn C-t és a Pimafucortot, köszi a tippeket. Nagyon jó lenne már kikeveredni belőle. A nőgyógyász 3 hónap múlva rendelt vissza, februárra kértem hozzá időpontot még novemberben, már nincs is hozzá korábbi.

2019. dec. 28. 21:26
 8/11 Minii Vikii ***** válasza:

Nagyon remelem hogy sikerul kimasznod ebbol.

Igen a parod kezelese is fontos, lehet hogy rajta nem mutatkoznak a tunetek...

De ahogy leirtad igy ez most kizarva :)

Minden jot kivanok neked!

2019. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, éjszakára tettem fel Idelyn tablettát és már kétszer kentem a krémmel is, talán, mintha most jobb lenne, de már nem kiabálom el inkább.
2019. dec. 29. 23:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ajánlottam az idelynt. Nekem a gombát nem mulasztotta el, tűneti kezelésre nagyon jó. Én az antibiotikum kúra alatt nem akartam mást, ezzel kihúztam a végéig. Ha a hüvelyflóra helyreállítás megoldja a gondot, akkor hat, de ha vmi baci is van, akkor nem fog használni csak időszakosan. Nekem annó az intim lemosóját is ajánlották, az is nagyon jó. Mondjuk elég drágák, de ez a lemosó vált be eddig a legjobban nekem.

Mielőbbi gyógyulást! Légyszi, majd írd meg hogy javult e.

2019. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!