Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsre tudtok...

Menstruációs görcsre tudtok hatékony gyógyszert?

Figyelt kérdés

A lányom nevében írok, ne kövezzetek meg ezért.

A kora, és a súlya miatt már szedhet felnőttnek való gyógyszereket. Eddíg a nospa (évek óta) bevált, de most kevésnek bizonyul.

Van valami célirányos fájdalom csillapítás ilyen esetre?

Első sorban olyanok válaszát várom, akiknek már bevált valami.


2019. dec. 29. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Orvos
2019. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nospa + algopirin vált be nálam, meg néha algoflex-M.
2019. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#2, neked köszönöm a választ.

#1, inkább nem minősítelek.

2019. dec. 29. 17:00
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Pedig 1esnek igaza van : a gyógyszerajánlás orvosi kompetencia.
2019. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem minősítesz? WTF???

Vidd orvoshoz a gyereket! Ha a Nospa hatástalan a görcseire, akkor ott gondok vannak. És nem, nem normális, hogy annyira görcsöl, hogy a görcsoldó szart sem ér.

2019. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szívesen fogadom olyanok válaszát is, akiknek nem fityeg semmi olyasmi a lába között, amitől szakértőnek érzi magát, és tsztában van menstruációval.

Az sem hátrány, ha nem csak nagy vonalakban olvassa el a kérdést.

2019. dec. 29. 17:45
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Nő vagyok, de ne zavarjon... ha gondolod a biológia diplomámat is leporolom a kedvedért és befotózom neked....

vizsgáltasd ki a gyereked!

2019. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Megtennéd? Megköszönném!

Ha igaz lenne amit írtál, akkor tudnád hogy ezt nem lehet be skatulyázni. Ez nem olyan, hogy fáj akkor csakis orvos.

Bizonyára az is elkerülte a figyelmedet, hogy senki nem írt olyat (idézlek) "hogy a görcsoldó szart sem ér."

Csupán most nem tűnik hatékonynak.

Biztos vagyok benne, hogy akinél aktuális a dolog, ott sincs olyan hoy mindig egyforma.


Nincs ebben semmi szégyellnivaló, nekem is fityeg lent valami, mivel én vagyok az apuka, de ettől még nem érzem magam szakértőnek (sőt), ezért kértem olyanok tanácsát, akik személyesen érintettek a témában.

2019. dec. 29. 18:22
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja, lemaradt. A biosz diplomáddal csak egy egyszavas válaszra futja, hogy "Orvos"?
2019. dec. 29. 18:24
 10/19 anonim ***** válasza:

Kedves édesapa! Nagyon dicséretes, hogy tájékozódni próbálsz, engem érdekelne, hogy ezt miért pont a gyakori kérdések oldalon teszed?

Miért nem egy kompetens személytől? Gondolom vagy annyira kompetens, ezért már úgy ítéled meg, hogy a lányodnak gyógyszerre van szüksége, gondolom már alternatív megoldásokon túl vagytok (pl meleg párnával való borogatás)

2019. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!