Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hét hosszú menstruáció?

2 hét hosszú menstruáció?

Figyelt kérdés

2 éve vetettem ki a hormontartalmú spirált ami után egy évvel azt gondoltam, hogy helyreálltak a dolgok és elkezdtuk a babatervezést. Majd lassan elkezdett az egyik ciklus lerovidulni, a rá kovetkezo meg hosszabbodni. Tehát 22, 31, 24, 33 stb.. napra jott meg. Az orvos azt mondta, hogy ez még rendben van. Majd jott pár stresszesebb hónap ami alatt sokat híztam és szorongtam. Ettol csak rosszabb lett a helyzet és az alapból 7 napos vérzésem elnyúlt eloszor 10 majd 14 napra. Úgy, hogy az elso pár nap negyed-fél kehelynyi vér távozik, majd az 5-6ik nap lesz nagyon eros. 3 hónapig mértem napi 2x ovulációt és folyamatosan negatív volt. Kozben elkezdtem egészségeen enni és tornázni és lassan megindulnak a kilók lefele is, de a helyzet nem javul. Az orvosom azt mondta, hogy gyógyszerrel tudná a menstruációmat helyrerakni, viszont akkor nem tudnék teherbe esni (gondolom fogamzásgátlóra gondolt).

Nem tudom, hogy mit csináljak.



2019. dec. 29. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj ultrahangos cikluskövetést,valamint 3. és 21. napi vérvételt.
2019. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia én is ebben vagyok, rendeződött neked azóta?
2020. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!