Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kerültem el nevelő...

Most kerültem el nevelő szülőkhöz és hát nem tudom hogy mondjam meg nekik hogy baj van és órvoshoz kellene menni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok menzesz alat mindig görcsöl a hasam néhe felkelni sem tudok. Elég szűrűn van hogy mikor nincs meg akkor is így járok. Van valakinek valami ötlete mi lehet?
2019. dec. 29. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
egyedül nem tudsz elmenni?
2019. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Odamész "anyukádhoz" és elmondod neki hogy nem mindig jön meg és hogyha megjön akkor fáj a hasad nagyon gondolom tudni fogja hogy el kell menni az orvoshoz meg te érzed milyen a kapcsolatotok egyebkent ez egy jo lehetőség felé a nyitásra.

A masik opció az hogy elmész a hazi orvoshoz ad beutalót vagy bejelentkezel a nőgyógyászhoz és elmész a tudtuk nélkül.

2019. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Izomlazító natúr görcsoldó készítmenyek ezek után erdemes keresni , vaspótlók iránt .
2019. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt azal van baj hogy el kell mondani mert nem merem. Édes anyám mindig csak azt mondta el mi rosz történt vele a párkapcsolatában. Engem.ez rosszul érintet és ha lehet minden ilyen témát kerülök. Egyedül meg nem merek elmeni. Anyám soha nem mesélte el hogy mi is várhat rám a nőgyogyasznál nem tudom mit csinál és hogyan. Ezért nem megyek egyedül.
2019. dec. 29. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De most nem vele beszélgetsz. Valószínű nem úgy fog válaszolni ahogy ő. Meg valószínű ő tudná legjobban elmondani hogy mi történik ott hiszen biztos hogy járt már nőgyógyásznál.
2019. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha leírnád egy papírra? Akkor nem kell elmondanod. Azt is leírhatod, hogy neked ez nehéz téma, de segítségre van szükséged. Ha erre nem reagál esetleg úgy ahogy szeretnéd, akkor legalább a házi orvoshoz menj el.

Fájdalomcsillapító ellenére is ennyire fáj, vagy azt nem szedsz?

2019. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Görcsoldót és fájdalomcsillapítót kell bevenni. Algoflex M pld. erre van kitalálva, de ha ilyen erős a görcs, akkor szólj a nevelő anyádnak, így, ahogy leírtad, biztos segíteni fog.
2019. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért nem megy ez ilyen könnyen ahogy elterveztem hogy elmondom egyszerűen nem megy. Miért???
2019. dec. 30. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj. Légy kicsit türelmesebb magadhoz. Új személy, új helyzet - idő kell, hogy meg tudj bízni benne. Tényleg ezért javaslom, hogy írd le és azt add oda, mert odaadni egy papírt egy fokkal könnyebb, mint beszélni róla.

Hajrá, menni fog ez!

2019. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!