Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kéne mennem vizsgálatra?

El kéne mennem vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Pár napja csókolóztam a barátnőmmel, aki elég sok fiúval szokott. Bevallom, nem gondolkodtam, csak hajtottak a vágyaim. De most így átgondolva, félek hogy valami bajom lett tőle. Szerintetek menjek el vizsgálatra? Ha igen, akkor milyenre érdemes?

Kérdésem teljesen komoly, nem szeretném ha bárki is idetrollkodna.

Válaszokat előre is köszönöm

19L


2019. dec. 30. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
És mitől félsz, mit kaphattál el egy csóktól?
2019. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem tudom. De van egy csomó nyállal terjedő betegség.
2019. dec. 30. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell orvoshoz menned, ha nincs bajod, legközelebb ne csókolózz vele, és nem lesz ilyen kérdésed.
2019. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
abszolút nem,csókkkal csak az ugy nevezett csók betegség terjed, amit simán nem csak csókkkal, hanem közös pohár használattól is el lehet kapni, nyugi :)) ha nem volt köztetek semmi más szex ne aggódj :)
2019. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előzó vagyok mononukleosistmár kisgyerekekis el tudnak kapni, no parane parázz :)), nem nagyon lehet csókolózástól elkapni valamit, maxa mononkleozison kívül, ami amúgy is egy szarság, aon kívül max influenzát :)) no para
2019. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!