Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen görcsoldót ajánlanátok?

Milyen görcsoldót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nos..amikor piros napok vannak. Van olyan amikor 2 napig nem alszok,mert annyira görcsölök. A nospa nem segít..valakinek valami más segít?
2019. dec. 30. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Appranaxot írass fel dokival. Sajnos csak receptre adják, de tuti hatásos.
2019. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem régen az Algoflex volt jó. Az is jó, ha melegíted a hasad valamivel, forró fürdő is nagyon jót tesz.
2019. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Plusz egy szavazat az Apranaxra. Nekem ez az egyetlen ami hat.
2019. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vízben oldható Cataflam - nekem azonnal hatott, amikor már az Apranax sem segített.
2019. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként érdemes lenne egy hasi ultrahangot csináltatnod, kedves kérdező, mert a nagy görcsölések mögött lehet valami, nálam is volt.... és azóta nincs, amióta az okot megszüntették. A görcs csak egy tünet, ami jelezhet valamit - nem kellene, hogy így legyen.
2019. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Na és utolsó,neked mi volt a baj? Ha szabad tudni.
2019. dec. 30. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Szimpla fájdalom csillapító is jó, én Advilt használok, de kinek mi válik be. A folyadék bevitelte figyelj oda, mert a kevés folyadéktól besűrűsödik a vér és görcsöket okoz.
2019. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó tanács: Ibuprofen tartalmú gyógyszer nem ajánlatos, mert véreztet.


Én paracetamolt szoktam. De ugye neked nagyon erős görcseid vannak, szóval érdemes rákukkantani, kideríteni mi az oka.


U.i.: Az alkohol is segít. Az erősebbek, vodka, gin, whiskey. És ha azt vesszük sokkal kevesebbet árt, mint az erős fájdalomcsillapítók, amik kicsinálják a gyomrodat. Persze 1-2 kis pohárra gondolok, nem egy fél liter. 😁

2019. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!