Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja a barátom érzett...

Pár napja a barátom érzett valami kúpszerű dolgot a hüvelyemben amikor együtt voltunk. Tudja esetleg valaki, hogy mi lehet az?

Figyelt kérdés

Én miómára vagy esetleg cisztára tippelek.

Van pár tünetem is, mint pl alhasi fájdalom, székrekedés, gyakori vizelési inger.

Illetve elég változó a hangulatom es gyakran rám tör a sírhatnék, pedig alapvetően ez nem jellemző nálam...

Ha számít 22/L



#hüvely #nőgyógyászati probléma #hüvelyi elváltozás
2020. jan. 1. 04:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak a méhszájad volt?
2020. jan. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a méhszáj.
2020. jan. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez tipikusan az alapvető biológiai ismeretek hiánya. Barátod sötét, mint az éjszaka.
2020. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a barátja 😀
2020. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Most nem azért de én emelt bioszos voltam és majdnem 90%os emelt biosz érettségim van és amikor elsőre éreztem én is megilyedtem egy kicsit.
2020. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ez rád nézve is szégyen utolsó. Ezek szerint magolni, meg seggelni tudsz, de gondolkodni nem.
2020. jan. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennyire jó vagy bioszból, de a megijed szó gondot okoz...
2020. jan. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyjából mindenki tudja,hogy kb hol van a méhszája.De sztem a többségnek nem a biosz óra fog hirtelen eszébe jutni,ha szex közbe valami olyat érez a másik vagy a salyát hüvelyébe amit korábban nem érzett.

Kérdező a tüneteid valószínűleg PMS miatt vannak.

2020. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nagyon nagy szégyen hogy nem nyúltam magamba hogy milyen tapintása is van. Tényleg. Ezt aztán nagyon lehet a magoláshoz kötni.

Nem tudom miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni. Azért kérdez szerencsétlen mert nem tudja nem azért hogy kiröhögjék. Én csak meg akartam védeni egy kicsit.

2020. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves kommentet...az utolsónak tényleg:)

Akit érdekel tumor volt és el is távolították..

2020. jan. 13. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!