Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt menstruacio! Szerinte...

Kimaradt menstruacio! Szerintetek menjek orvoshoz vele vagy varjak meg egy kicsit?

Figyelt kérdés
A dec havi mensesem kimaradt. Terhes nem lehetek, mert 2 eve nem elek nemi eletet. Neha elofordul ilyen, vagy erdemes lenne orvoshoz fordulni? Mindig is rendszertelen volt a mensim, de a ket hetes kesest nem haladta meg.

2020. jan. 1. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
El
2020. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy stressz miatt? Nekem attól szokott. Egyébként egy nőnek élete során simán változhat a ciklusa néha, én nem ijednék meg, de ha aggódsz, menj orvoshoz.
2020. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hányadik ciklusnapon vagy, és hány naposak átlagosan a ciklusaid?
2020. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Általában 35 naposak a ciklusok néha 40. Nem tudom hányadik napon vagyok pontosan csak azt tudom, hogy November második felébe volt az utolsó mensi, az is ritka gyenge volt. Most két hete kb. feszül a mellem, meg néha görcsöl a hasam, már a szokásos ragyák is kijöttek, de a vérzés még mindig sehol :(
2020. jan. 3. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehát többnyire 35-40 naposak a ciklusaid. A december 31 napos hónap volt. Ugye tudod, hogy ebben az esetben te nem fogsz minden hónapban menstruálni (mert 35-40 több, mint 31)? Ne az adott hónaphoz viszonyíts, hanem a legutóbbi vérzés első napjához.
2020. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia . Mi a helyzet kérdező ?
2020. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is írhattam volna ... jelenleg pont ugyanebben a szituban vagyok .
2020. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kolleganom ajanlotta a mehpempo tablettat. Elkezdtem hasznalni ra egy hetre megjott :) De magatol nem nagyon akarodzott..
2020. máj. 17. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!