Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kesett a menstruaciom de...

Kesett a menstruaciom de megjott 2 napig tartott mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem egy olyan kerdesem lenne hogy kesett a menstruaciom egy hetet, aztan megjott 2 napig tartott 3 nap mar egy minimalis jott. Es mig megvolt a 2 nap alatt szurkalt es falyt a bal petefeszkem. Eddig nem nagyon volt etvagyam most par hete folyamatosan ehes vagyok es sokat eszem . Egy honapja probalkozunk! Aki volt mar igy az irjon .
2020. jan. 2. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkoztok, szóval ha késik, tesztelni kell. Ezek alapján jobbik esetben most ilyen volt a menstruációd valamiért, rosszabb esetben kémiai terhesség, vetélés, vagy annak az előjele is lehet. Tesztelj!
2020. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A menstruáció életed folyamán is többször változik a 2+3 teljesen normális, az állandó étvágy PMS tünet is lehet. A késés akár attól is lehet, hogy rágörcsöltél, hogy összejöjjön. Tesztelj.
2020. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszotokat! nemtudom eddig megvolt mindig 5 napig meg nem kesett egy hetet esetleg 1-2 napot! de nekem azvolt a fura hogy megjott es egybol szurt a petefeszkemnel nagyon.. elmult a menstruaciom mar nemis szurt. a honap vegen kell megjonnie ismet ha kesik megint akor tesztelek
2020. jan. 2. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!