Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nyilvános női mosdókban...

A nyilvános női mosdókban miért pisis a padló állandóan?

Figyelt kérdés
Miért kell fölé-mellé guggolva, pisitölcsérrel és még ki tudja mivel összepisilni a WC-t, amit nők esetében arra terveztek, hogy ráülve legyen használva.
2020. jan. 2. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nyilvános WC-re ráülni..? Soha nem tenném. A föléguggáshoz kell egy erős combizom, gondolom az nincs mindenkinek. A másik dolog meg az, hogy sokan a gyereküket is beviszik a női WC-be, biztos nem tudnak még célozni.
2020. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Ettől én is kivagyok. "Ráülni, fúj dehogy. Inkább lehugyozom magam és undorító állapotban hagyom a wc-t."
2020. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Én bele tudok pisilni fölé goggolva is. Férfiak se mind találnak bele, otthon sem, pedig ők irányítani is tudják 😁
2020. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Igénytelenség. Mert ha lepisiled véletlenül a deszkát illik letörölni. Közvetlenül ráülni se szabad viszont. Ha én guggolnék tuti hogy mellémenne, nem tudnám megtartani magam pedig nem vagyok nagy darab. Én körbetapétázom wc papírral, és így tartom meg a kezemmel magam, tehát a kezem sem éri közvetlenül a deszkát és nem is megerőltető, és még magamat se pisilem le :) Évek óta így csinálom és soha nem kaptam el semmit.
2020. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Előző vagyok. Egy kérdést megérne az is hogy hányan mosnak kezet wc után. Sokszor látom, vagy hallom bentről hogy rögtön kirohannak a mosdóból.
2020. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Nyilvános mosdóban jobban jársz, ha nem mosol kezet...
2020. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Eszembe nincs ráülni. Simán fölé tudok guggolni minden segítség, megtámasztás nélkül, soha nem lesz pisis.
2020. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Már én is gondolkoztam rajta,hogy aki lepisili az ülőkét az közbe köröz a fenekével vagy hogyan csinálja.Azt végképp nem értem,hogy a padlót,hogy lehet összepisilni.Én nem tudok guggolva pisilni.Megtartom magam,de valahogy nem megy.Ha rendbe van a wc,akkor áttörlöm az ülőkét és ráülök,ha koszos,akkor inkább kibírom.De,ha mindenki rendesen ráülne és,ha úgy van le is törölné az ülőkét,akkor lehet nem kellene guggolással és egyebekkel szenvedni.De sokszor belépni se akarok a fülkébe,mert páran a wc papírral se találnak bele a wc-be.
2020. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Nálam mindig van nedves baba popsi törlő. Azzal letörölöm az ülőket azután papír zsepivel szárazra törölöm. Sajnos én sem tudom tartani magam a wc felett. Már kb.20 éve így csinálom és azóta nem volt lenti bajom, kopp,kopp,kopp 🤗
2020. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Azért, mert a sok okos, igényes, higiénikus nő nem ül rá, helyette összehugyoz mindent, aztán abban tapicskol. A törlést elsumákolja, kezet nem mos, viszont a kezével szépen megigazgatja a sminkjét, haját a művelet után.
2020. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!