Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Arcom kezelésére MEDINAC...

Lukri kérdése:

Arcom kezelésére MEDINAC gyógyszert kezdtem szedni 3 hónapja. Mellekhatásként folyamatosan szájüregi fekélyek, szemhéj gyulladás és véres széklet jelentkezik nálam. Érdekelne, h más ember aki ilyet szed nála is jelentkeznek ezek a mellékhatások?

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Pont olvasom a gyógyszer használatiját és elborzadok mennyi mellékhatása van. Te olvastad? Szemproblémák.....genitáliákon megjelenő fekély.....te jó ég, szerintem azonnal hagyd abba. Biztos a mellékhatásától szenvedsz. Nem ér annyit az egész.
2020. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anno Sotretet szedtem a pattanásos bőrömre. Nekem állandóan vérzett a szám. Az segített valamennyit, hogy csökkentve lett a dózison.
2020. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anarchy666 ***** válasza:

Nekem nem voltak ilyen mellekhatasaim.

Ezeket nem emlitetted az orvosodnak? Abba kéne hafynod a szedéset sürgőse.

2020. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 4 honapja szedem nálam csak 2 szer fordult elő véres széklet, hány mg-ot szedsz ?
2020. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!